Порядок участі в аукціоні з реалізації державного майнаДля отримання допуску до участі в аукціоні з реалізації об'єктів малої приватизації необхідно:

1. Ознайомитись з Договором приєднання та Правилами проведення аукціону.

2. Зареєструватися тут для участі в аукціоні.

3. Подати заяву на участь в аукціоні в електронному вигляді та у вигляді сканованої копії, а також завантажити до неї скановані копії документів на кожен лот окремо зі свого персонального кабінету. Перелік документів визначено у п.8.9 Правил проведення аукціону:

3.1. Для всіх Заявників:

3.2. Для юридичної особи:

3.3. Для фізичної особи (фізичної особи - підприємця):

4. Сплатити реєстраційний внесок та грошові кошти у розмірі 10 відсотків від початкової ціни лоту за реквізитами, вказаними в оголошенні на торговому майданчику Організатора (Біржі).

5. Надіслати поштою на адресу Організатора (Біржі) завірені керівником Заявника (якщо Заявник юридична особа) або особистим підписом (якщо Заявник фізична особа) копії документів, перелічених у п.3.1,3.2,3.3.

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ:

Допуск до участі в аукціоні надається ТІЛЬКИ за умови виконання всіх вищевказаних дій і ТІЛЬКИ до кінцевого строку подання заявок на участь (в електронному та паперовому вигляді), що вказаний в оголошенні на торговому майданчику Організатора (Біржі). Інформація, зазначена в пакеті документів, повинна бути повною та достовірною. Рішення про реєстрацію заяви Заявника на участь в Аукціоні приймається Організатором (Біржею) за погодженням із Замовником.

Загальний перелік документів

Договір приєднання про визначення умов участі в аукціоні з продажу об'єктів малої приватизації
Заява на участь в аукціоні
Анкета-опитувальник для фізичних осіб
Анкета-опитувальник для юридичних осіб
Правила проведення аукціонів з реалізації державного майна